Voltcraft VC900 A

• , zakoupeno v ALFA.cz

• 2 týdny jsem byl slíbená se chystá přivést i nepřinesly

splnil očekávání

• , zakoupeno v Conrad

• Lze využít kromě auta i jako zdroj na chatu, protože má 230 V zásuvku a vydrží dostatečně dlouho.

Jsem se zbožím zatím spokojena a doporučuji.

Typ
startovací box
6.5 kg

Multifunkční pomocník se 6 funkcemi nenabízí jen pomoc pří startování. Integrovaný výkonný kompresor dodá tlak až 18 barů a hodí se skvěle pro nafukování pneumatik, sportovních míčů, menších nafukovacích matrací, apod. V praktickém pouzdře z odolného plastu s uchem na pohodlné nošení je integrována svítilna s bílými LED. Svoje 12 V spotřebiče můžete napájet nebo nabíjet ze zásuvky zapalovače.

Technické parametry

Pomocný startovací proud (12 V) 450 A

Hmotnost 6.5 kg

Špičkový proud (12 V) 900 A

Vlastnosti startovacího zařízení

Kompresor · 1x USB konektor · měnič napětí 230 V · pracovní osvětlení · 2x výstup 12 V

Rozměr, výška 260 mm

Provozní tlak (max.) 18 bar

Baterie 12 V / 18 Ah AGM

Dobíjení přes 230 V

Rozměr, šířka 285 mm

Provedení

S kompresorem

Nabíjecí stanice do auta (kategorie)

Systém pro rychlé startování

USB zásuvka

Napěťový měnič 230 V

Vlastnosti

Indikátor nabíjení

LED pro indikaci správné nebo špatné polarity při nabíjení

Svítilna se 3 bílými LED

Fixace pro bezpečné připevnění krokodýlových svorek

Kompresory

Manometr

Přihrádka pro hadici

Větrák

• , zakoupeno v ALFA.cz

• 2 týdny jsem byl slíbená se chystá přivést i nepřinesly

splnil očekávání

• , zakoupeno v Conrad

Jsem se zbožím zatím spokojena a doporučuji.

• Kapacita a jednoduchost
    • Zatím nevím

Účelný a praktický

• , zakoupeno v Conrad

je to velice dobrý pomocník při startování automobilu a za rozumnnou cenu

• , zakoupeno v Shopping.cz

• Hodně věcí
    • Nebyl přiložen CZ návod

Jednoduchost dobře se s ním pracuje

• , zakoupeno v Conrad

Výborné zařízení, zatím používám jako zdroj 220V a přenosný kompresor je také paráda. Díky bohu zatím jsem na pomocné startování nepoužil.
    Věřím že půjde použít i na party :-)
    Kompresor na tlakování sudu, ledky pro svícení, a vklidu půjde napájet i led TV, má zdroj 220v - 200W

Jsem spokojen

• + tolik funkcí
    • + vypadá, že něco vydrží
    • + kompaktní, vše promyšlené
    • - snad jen zásuvka střídače by mohla pojmout i stanardní tříkolíkovou přípojku, ale možná je to kvůli bezpečnosti, že zařízení není zeměné

Jako cestovní zdroj pro paralaktickou montáž na hvězdářský dalekohled zatím plní svou funkci skvěle, uvidíme ještě jak se osvědčí při kempování, jako záložní zdroj 220V nebo pro nastartování vozu. Určitě doporučuju připlatit za Voltcraft než noname napodobeninu, která vypadá, že nevydrží ani cestování v zadním kufru auta.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Za krátkou dobu používání naprostá spokojenost

Dle popisu odpovídal mým představám, zejména i možnost připojení 220V a USB nabíječka. Navíc dodáván něm. firmou Conrad.
    Překvapila mě příznivá cena, která byla poměrně nízká vzhledem k funkcím, které přístroj nabízí.
    Moje zkušenost je zatím za necelý měsíc, ale velmi pozitivní, vše co jsem očekával splněno.
    Snad jen - a to může být i moje chyba - nenašel jsem popis způsobu dobíjení. Nevím zda se nabíječka sama vypne - asi ne - resp. jak dlouho může být zapnuta.
    Kvalita zpracování sice není nic moc - odhaduji na Čínu, nebo Indii, ale dá se s tím žít.