Kukla BK 5 300A

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Startovací box slouží k nabíjení kyselinových akumulátoru a podporuje akumulátor při startu motoru. Pracuje automaticky, pokud je akumulátor slabý. Dobrých výsledku dosahuje při startovacím proudu do 300A. Je vybaven ochranou proti přetížení a zkratu na sekundární straně - D20. Proti vnitřnímu zkratu chrání tepelná pojistka ve vinutí transformátoru, která při nadměrném zahřátí přerušuje práci, dokud se teplota nesníží.

Návod k použití:

Nabíjení

Vyšroubujte zátky nebo sundejte víko akumulátoru. Zkontrolujte hladinu elektrolytu. V případě potřeby doplňte destilovanou vodou. Kabely startovacího boxu propojte s kabely akumulátoru - plus na plus, mínus na mínus, avšak nejprve se svorkou akumulátoru, které je přímo napojena na šasi (karoserii) - kontrolka akumulátor by měla svítit. Vypínač nastavte do polohy: Nabíjení. Pomoci plynulého regulátoru proudu nastavte proud na min. Zapojte síťový kabel do zásuvky. Regulátorem nastavte hodnotu proudu v závislosti na kapacitě akumulátoru. Výrobci akumulátoru doporucují nabíjecí proud v [A] s hodnotou do 1/10 kapacity akumulátoru - např. akumulátor 90Ah dobíjejte proudem 9A.

Startování

Akumulátor nabíjejte např. 10 minut. Vypínač přepnetě do polohy Nabíjení automatické startování. Pokuste se nastartovat motor. Při obtížném nebo neúspěšném startování se muže aktivovat zkratový vypínač. Zapněte zkratový vypínač a po chvíli nabíjení se opět pokuste nastartovat.

Technické parametry:

Parametry vstupního obvodu jmenovité napětí                            230V- 50Hz jmenovitý proud                             1,5A jmenovitý výkon                                350VA

Startování                                      1400VA

Parametry výstupního obvodu jmenovité usměrněné napětí             12V jmenovitý proud                                15A jmenovitý výkon                                180W regulace proudu                                  1A-15A maximální hodnota proudu                  20A

Parametry startování proud zkratu ve vstupním obvodu      lzk=120A doba zapínání                                       -5 sekund startovací proud                                       -80A doba vypínání                                       -8 sekund napětí pro zapnutí                                       10V napětí pro vypnutí                                        13V

Upozornění!

Nebezpečí výbuchu, chraňte před ohněm a jiskrami. Během nabíjení zajistěte dobré větrání. Před zapojením nebo odpojením vypojte kabel z elektrické zásuvky. Přístroj nevystavujte dešti.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.