Baseus Super Energy Air 10000mAh

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Startovací zařízení Baseus - multifunkční a spolehlivé

Pokud oceňujete praktická řešení, pak vás startovací zařízení Baseus a powerbanka v jednom jistě potěší. S jeho pomocí nejen snadno nastartujete svůj vůz, ale také nabijete telefon nebo notebook. Díky baterii s kapacitou 12 000 mAh můžete startér po jednom nabití použít až 50krát. Maximální proud 1 000 A zajistí okamžitý provoz zařízení. Příslušenství je navíc vybaveno praktickým displejem. Může fungovat také jako svítilna.

Rychlé nastartování vozu

Díky vysokému maximálnímu proudu trvá nastartování vozidla pomocí startéru Baseus jen několik sekund - bez ohledu na stav baterie. Už nemusíte čekat nekonečně dlouho - na silnici budete v mžiku! Zařízení je ideální pro různé typy vozidel - jak s benzinovými motory 12 V/6 l, tak s naftovými motory 12 V/3,5 l. Toto praktické příslušenství využijete mimo jiné k rychlému nastartování minivanu, sedanu, SUV, motocyklu nebo elektromobilu. Nikdy předtím jste startér nepoužívali a máte obavy, zda to zvládnete? Žádné obavy! Toto pozoruhodné zařízení potěší jednoduchostí použití.

Bezpečný za všech podmínek

Startér je vybaven řadou bezpečnostních prvků, díky nimž si můžete bez obav užívat jeho funkčnost. Úspěšně jej využijete i v těch nejextrémnějších podmínkách - zaručuje normální startování při teplotách od -20 ℃ do 60 ℃. Zařízení je mimo jiné chráněno také proti zkratu, přebití a přetížení. To vše zajišťuje bezpečný provoz téměř v každé situaci. Navíc multifunkční chytré startovací kabely, které jsou součástí sady, zajišťují ještě vyšší účinnost a spolehlivou ochranu.

Nikdy vás nezklame

Jednou zařízení nabijete, abyste ho mohli používat opakovaně. Spotřeba energie startéru je pouhých 0,05 mA, což znamená, že i když jej zapomenete nabíjet celý rok, stále si zachová přibližně 85 % své energie. Díky tomu vás nikdy nezklame - bude kdykoli připraven k akci a umožní vám nastartovat auto během okamžiku! A to není vše - přístroj je vybaven praktickým digitálním displejem, který zobrazuje procentuální stav baterie. Stačí stisknout tlačítko a zjistíte, zda je nutné nabíjení! Startér Baseus je vybaven také portem USB-C, který vám umožní používat jej jako výkonnou powerbanku a napájet vybrané zařízení. Už se nemusíte obávat, že se váš smartphone v kritické situaci vybije - vždy budete mít po ruce spolehlivý zdroj energie.

Vynikající design

Startér je malý a lehký a díky výkonu 44,4 Wh si jej můžete vzít i do letadla - splňuje totiž všechny potřebné požadavky. Design příslušenství je inspirován krásou klasických sportovních vozů - specifické umístění světel a kovová textura mu dodávají jedinečný charakter. Zařízení také dokonale funguje jako praktická svítilna. Může svítit třemi způsoby - nepřetržitě, v režimu SOS a vydáváním pulzujícího světla, které funguje jako výstraha. Díky tomuto praktickému řešení si zajistíte další zdroj osvětlení, kdykoli ho budete potřebovat. Už nemusíte nosit několik různých pomůcek - Baseus vám poskytne startér, powerbanku a dokonce i svítilnu v jednom!

Značka

Baseus

Název

Super Energy Pro Jump Starter do auta

Model

CRJS03-01

Barva

Černá

Kapacita 12000mAh/3.7V/44.4Wh

Jmenovitá výstupní kapacita 7900 mAh

Vstup 5V-2,4A (max.).

Výstup USB 5V-2,4A (max.).

Výstup USB-C 5V-3A

Rozběhové napětí 12V

Startovací proud 600A

Maximální proud 1000A

Hmotnost 470g

Kompatibilita Benzínové motory 12V/6l; vznětové motory 12V/3,5l

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.